BANDPLAN+ verze 5

I v letošním roce pokračuji v úpravách a vývoji programu Bandplan+. Jedná se o programu pro logování (chcete-li databázi deníkového typu) a rychlé vyhledávání profesionálních stanic v ČR,SK,EU a pro záznam krátkovlnných stanic. Tento program umožňuje rychlý import a export z tabulek typu Excel, velmi rychle filtruje záznamy dle nejčastěji hledaných podmínek a především umožňuje okamžitý zápis data, kdy byla stanice slyšena.

Nyní přichází verze 5, která přináší následující úpravy:

  • Změna editačního prostředí – nyní se záznamy mohou editovat přímo v tabulce, není potřeba záznam označovat a v editačním řádku upravovat.
  • Možnost okamžitého vložení data aktualizace u každého záznamu.
  • Rozšířená možnost editace poznámkového pole, aby bylo možné zadávat mnohem více podrobností i ty, které není potřeba zobrazovat během listování v záznamech.
  • Všechny rolovací seznamy jsou uživatelsky editovatelné.
  • Oprava drobných chyb ve funkci EXPORT/IMPORT dat tak, aby byla co nejjednodušší i bez nutnosti kontrolovat importované sloupce dat z tabulek a databází.

Mimo výše uvedené úpravy všechny základní funkce editací záznamů a filtrace zůstávají.

Bonus pro nové uživatele – seznam radioamatérských stanic na všech listech, v leteckém pásmu seznam civilních letišť a list HF kompletní !!!

Máte-li zájem o program BANDPLAN+, neváhejte mne kontaktovat.

DEMO VERZI verze 4 je možné stáhnout ZDE 

(Stávající uživatelé programu dostanou odkaz ke stažení aktualizace automaticky do Emailových schránek.)